RIDEX 686S0034: Wybrany przez Ciebie samochód
Katalog części samochodowe:
  • Akcesoria do komfortu wnętrza
  • Amortyzacja
  • Czujniki, przekaźniki, układy sterujące
  • Czyszczenie szyb
  • Elektryka
  • Filtr
  • Karoseria
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie / wentylacja
  • Oleje i płyny
  • Oświetlenie
  • Paski, łańcuchy, rolki
  • Przegub wału napędowego / wały napędowe
  • Przewody i węże
  • Silnik
  • Skrzynia biegów
  • Sprzęgło / części montażowe
  • Układ chłodzenia
  • Układ hamulcowy
  • Układ kierowniczy
  • Układ paliwowy
  • Układ wydechowy
  • Układ zapłonowy / żarowy
  • Uszczelki i pierścienie uszczelniające
  • Wały napędowe kardana / mechanizmy różnicowe
  • Zawieszenie, wahacze
  • Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze czesci
  • Zestawy naprawcze
  • Łożyska
Top producentów części zamiennych dla Świeca zapłonowa
Kupić RIDEX Świeca zapłonowa w niskiej cenie od Rexbo
świeca zapłonowa Rozmiar klucza: 16 RIDEX 4059191685523 sklep online

RIDEX świeca zapłonowa Rozmiar klucza: 16
Numer artykułu: 686S0034

Recenzje o świeca zapłonowa 4059191685523
Recenzje (0)
  • Rozmiar klucza: 16
  • Kod silnika: M40 B16 (164E1)
  • świeca zapłonowa: 1 elektroda masowa, Elektroda środkowa irydowa
  • Rozmiar gwintu 1: 19
  • Moment dokręcenia [Nm]: 22
  • Średnica [mm]: 14
  • Masa [g]: 43
  • Warunki: nowy
25,24 PLN
(Cena za sztukę)
w tym 23% VAT,
nie zawiera kosztów dostawy
Na stanie
- +
Dodaj do koszyka
Facebook
Informacje o produkcie
  • Numer identyfikacyjny podwozia (VIN) od: P7000001
  • Numer identyfikacyjny podwozia (VIN) do: 471564
  • Numer silnika od: 02BF1476/19241623
  • Numer silnika do: 1945438
  • Kod silnika: M40 B16 (164E1)
  • Typ katalizatora: dla pojazdów bez katalizatora
  • Rodzaj paliwa: CNG/LPG
  • System tworzenia mieszanki paliwowej: Motronic
  • Ilość: 4
  • Układ wtryskowy: Wtrysk jednopunktowy (SPI)
  • Kraj producenta pojazdu: Francja
  • Inne szczegóły
  • Producent: RIDEX
  • Typ: Żwieca zapłonowa
  • EAN: 4059191685523
RIDEX 4059191685523

numer 4059191685523 świeca zapłonowa marki RIDEX odpowiedniej do innych samochodów:

Numer OEM
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
ALFA ROMEO 60569957
BMW 0032134
BMW 0032135
BMW 12120032134
BMW 12120032135
BMW 12122158252
BMW 12127526799
BMW 2158252
BMW 7526799
CHEVROLET 96307562
CHRYSLER 5098168AA
CHRYSLER 5269556
CHRYSLER MS851571
CHRYSLER MS851622
DAIHATSU 9004851154A
DAIHATSU 9004851166
DAIHATSU 9004851167
DAIHATSU 9004851170
DAIHATSU 9004851172
DAIHATSU 9004851172000
DAIHATSU 9004851173000
DAIHATSU 9004851178
DAIHATSU 9004851182
DAIHATSU 9004851183
DAIHATSU 9004851184
DAIHATSU 9004851186
DAIHATSU 9004861169
DAIHATSU 9004861170
DAIHATSU 99906910X9007
DAIHATSU 99906910X9020
DAIHATSU 99906910X9034
DAIHATSU 99906910X9035
DAIHATSU NDIK20
DAIHATSU NDIK20A
DAIHATSU NDVK20
DAIHATSU NDVK20A
FIAT 46475164
FIAT 60579903
FIAT 60810689
FIAT 71711638
FIAT 71741910
FIAT 7565853
FIAT 7683358
FIAT 7760383
FORD 1023706
FORD 1253749
FORD 2C1G12405AA
FORD 3R2312405BA
FORD 3R2312405CA
FORD 5R2912405AA
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
Producentów świeca zapłonowa
NGK 4294
DENSO IK20TT
RIDEX 686S0034
RIDEX 686S0050
KAMOKA 7100006
MAGNETI MARELLI 062611000058
BERU Z224
BERU Z159
BOSCH 0 242 236 544
DENSO T20EPR-U
DENSO T20TT
DENSO VK20
FEBI BILSTEIN 13606
VEMO V99-75-0031
CHAMPION OE136/T10
STARK SKSP-1990021
STARK SKSP-1990039
DT Spare Parts 7.56090
RIDEX 686S0040
RIDEX 686S0021
STARK SKSP-19990319
RIDEX 686S0321
MAGNETI MARELLI 062709000076
IVECO 504082651
BERU Z301
BOSCH 0 242 235 776
CHAMPION OE227
TOPRAN 111 979
BRISK 1619
BRISK 1401
CHAMPION OE188/T10
CHAMPION CCH9803
DENSO T16VR-U10
DENSO TV16TT
DENSO VK20T
STARK SKSP-1990017
RIDEX 686S0017
DENSO IK16
DENSO IK20
MAGNETI MARELLI 062120040312
RIDEX 686S0085
NGK 2164
VALEO 246892
STARK SKSP-1990025
BRISK 1384
RIDEX 686S0025
ASHIKA IK22FTT
DENSO SK20PR-L9
VEMO V99-75-0014
DENSO PT16VR13
DENSO SK20R11
DENSO VK20Y
BERU Z130
NGK 3500
DENSO PK20PR-P8
MAGNETI MARELLI 062110190312
FEBI BILSTEIN 13603
VALEO 246877
CHAMPION OE126/T10
BRISK 1400
CHAMPION OE264
KAMOKA 7090032
BOSCH 0 241 245 641
BOSCH 0 242 245 558
CHAMPION OE014/T10
BERU Z15
NGK 4856
NGK 6962
MAGNETI MARELLI 061830254304
VEMO V99-75-0012
VALEO 246851
CHAMPION OE005/T10
NGK 94067
BRISK 0037
MAGNETI MARELLI 062000781304
HELLA 8EH 188 704-071
MASTER-SPORT BKR6E-ST-SET/4/MS
MAGNETI MARELLI 062709000001
KAMOKA 7090512
CHAMPION CCH9802
BERU Z52
BOSCH 0 242 240 528
BOSCH 0 242 240 593
FEBI BILSTEIN 13505
FEBI BILSTEIN 13506
CHAMPION OE094/T10
STARK SKSP-1990002
RIDEX 686S0003
STARK SKSP-1990070
RIDEX 686S0071
STARK SKSP-1990071
RIDEX 686S0072
BOSCH 0 242 235 556
BOSCH 0 242 235 666
BOSCH 0 242 235 912
STARK SKSP-1990001
RIDEX 686S0002
STARK SKSP-1990064
RIDEX 686S0065
STARK SKSP-1990065
RIDEX 686S0066
BOSCH F 01A 227 B00
MAGNETI MARELLI 062609000045
MAGNETI MARELLI 062609000080
FEBI BILSTEIN 13423
FEBI BILSTEIN 13424
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-12
DIAMAX DG7009
DENSO K20TNR
DENSO K20TT
HELLA 8EH 188 705-071
HELLA 8EH 188 705-091
HELLA 8EH 188 706-071
HELLA 8EH 188 706-091
NGK 4793
DENSO SVK20RZ8
MAGNETI MARELLI 062120118312
HELLA 8EH 188 704-241
DENSO SVK20RZ11
BERU Z312
NGK 2574
NGK 7658
BOSCH 0 242 240 649
VALEO 246880
STARK SKSP-1990036
RIDEX 686S0037
RIDEX 686S0098
KAMOKA 7100020
MAGNETI MARELLI 062711000066
DENSO SK20PR-A8
BOSCH 0 242 236 511
DENSO PK20PR-L11
BRISK 1620
NGK 3540
NGK 3764
NGK 6838
MAGNETI MARELLI 062711000032
NGK 6441
DENSO IK20L
DENSO KJ20SR11
HELLA 8EH 188 705-221
HELLA 8EH 188 706-221
Zalecane odpowiedniki
Recenzje o RIDEX świeca zapłonowa 686S0034
Dany produkt nie był jeszcze oglądany. Napisz pierwszą opinię na temat zakupu i podziel się swoim zdaniem z innymi klientami.
Zostawić opinię
5 Recenzje świeca zapłonowa 4059191685523
(0)
4 Recenzje świeca zapłonowa 4059191685523
(0)
3 Recenzje świeca zapłonowa 4059191685523
(0)
2 Recenzje świeca zapłonowa 4059191685523
(0)
1 Recenzje świeca zapłonowa 4059191685523
(0)