STARK SKOF-0860168: Wybrany przez Ciebie samochód
Katalog części samochodowe:
  • Akcesoria do komfortu wnętrza
  • Amortyzatory / sprężyny / resory
  • Czujniki, przekaźniki, układy sterujące
  • Czyszczenie szyb
  • Części karoserii, światła, szyby
  • Elektryka
  • Filtr
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie / wentylacja
  • Oleje i płyny
  • Oświetlenie
  • Paski, łańcuchy, rolki
  • Przegub wału napędowego / wały napędowe
  • Przewody i węże
  • Silnik
  • Skrzynia biegów
  • Sprzęgło / czężci montażowe
  • Układ chłodzenia
  • Układ hamulcowy
  • Układ kierowniczy
  • Układ paliwowy
  • Układ wydechowy
  • Układ zapłonowy / żarowy
  • Uszczelki i pierścienie uszczelniające
  • Wały napędowe kardana / mechanizmy różnicowe
  • Zawieszenie, wahacze
  • Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze czesci
  • Zestawy naprawcze
  • Łożyska
Top producentów części zamiennych dla Filtr oleju
Kupić STARK Filtr oleju w niskiej cenie od Rexbo
Filtr oleju z zaworem zwrotnym STARK 4059191592678 sklep online

STARK Filtr oleju z zaworem zwrotnym
Numer artykułu: SKOF-0860168

Recenzje o Filtr oleju 4059191592678
Recenzje (0)
  • Wysokość [mm]: 78
  • Wymiar gwintu: M16X1,5
  • Rodzaj filtra: Filtr przykręcany
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z zaworem zwrotnym
  • Średnica [mm]: 78
  • Rodzaj zaworu: Zawór ograniczający ciśnienie
  • Warunki: nowy
37,84 PLN
w tym 23% VAT,
nie zawiera kosztów dostawy
Na stanie
- +
Dodaj do koszyka
Facebook
  • Inne szczegóły
  • Producent: STARK
  • Typ: Filtr oleju
  • EAN: 4059191592678
STARK 4059191592678

numer 4059191592678 Filtr oleju marki STARK odpowiedniej do innych samochodów:

Numer OEM
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
AC 7984669
AC SW
AC X3
AC X3A
AC X4A
AC X5
CITROËN 5427744
CITROËN 5427744T
CITROËN 5436642
CITROËN 5487068
CITROËN 5491083
CITROËN 75491083
CITROËN 75518393
CITROËN 75518393Y
CITROËN 7591083A
CITROËN 9401109798
CITROËN AM222105
CITROËN AM222128A
CITROËN AM2226A
CITROËN AM223101A
CITROËN AM223102A
CITROËN AM223104A
CITROËN AM223105A
CITROËN AM223128A
FORD 1498015
FORD 1527957
FORD 5002394
FORD 5002452
FORD 50025731
FORD 5002731
FORD 5002732
FORD 5004927
FORD 5006947
FORD 5007367
FORD 5013144
FORD 5013145
FORD A700X6714BA
FORD A720X6714EA
FORD A760X6714AA
FORD A760X6714MA
FORD A760X6714NA
FORD A760X6741NA
FORD A780X6714FA
FORD A800X6714DA
FORD A800X6714MA
GENERAL MOTORS 7984149
GENERAL MOTORS 7984608
GENERAL MOTORS 7984669
GILERA G400066
GUELDNER Z64
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
Producentów Filtr oleju
MANN-FILTER W 712/11
MANN-FILTER W 712/9
BOSCH 0 451 103 139
DUPLI COLOR 279577
DUPLI COLOR 538902
DUPLI COLOR 539091
DUPLI COLOR 598753
DUPLI COLOR 612213
DUPLI COLOR 629969
DUPLI COLOR 676123
DUPLI COLOR 678295
DUPLI COLOR 678301
DUPLI COLOR 678646
DUPLI COLOR 685422
DUPLI COLOR 687358
DUPLI COLOR 687792
DUPLI COLOR 713439
DUPLI COLOR 713781
DUPLI COLOR 805905
DUPLI COLOR 837739
DUPLI COLOR 840043
MAHLE ORIGINAL OC 5
VALEO 586034
UFI 23.105.00
KNECHT OC 5
SOFIMA S 2100 R
MOTIP 45670
MOTIP 46830
MOTIP 51002
MOTIP 51465
MOTIP 53560
MOTIP 53569
MOTIP 53590
MOTIP 53640
MOTIP 943220
MOTIP 945350
MOTIP 946830
MOTIP 946860
MOTIP 951465
MOTIP 951489
MOTIP 953560
MOTIP 953569
MOTIP 953590
MOTIP 953640
MOTIP 954595
CHAMPION COF103101S
MISFAT Z105
MISFAT Z142
PURFLUX LS131
DUPLI COLOR 601279
DUPLI COLOR 676406
MOTIP 54505
MOTIP 954505
KOLBENSCHMIDT 50013167
ALCO FILTER SP-833
DUPLI COLOR 612633
DUPLI COLOR 713408
CLEAN FILTER DO 241
CLEAN FILTER DO 284/B
MECAFILTER ELH4084
MECAFILTER ELH4106
MULLER FILTER FO72
CLEAN FILTER ML 014
DONALDSON P551291
DONALDSON P554770
WIX FILTERS WL7101
STARK SKOF-0860168
RIDEX 7O0169
FILTRON OP 554
FILTRON OP 579
Dr!ve+ DP1110.11.0273
Zalecane odpowiedniki
Recenzje o STARK Filtr oleju SKOF-0860168
Dany produkt nie był jeszcze oglądany. Napisz pierwszą opinię na temat zakupu i podziel się swoim zdaniem z innymi klientami.
Zostawić opinię
5 Recenzje Filtr oleju 4059191592678
(0)
4 Recenzje Filtr oleju 4059191592678
(0)
3 Recenzje Filtr oleju 4059191592678
(0)
2 Recenzje Filtr oleju 4059191592678
(0)
1 Recenzje Filtr oleju 4059191592678
(0)