VAICO V42-0051: Wybrany przez Ciebie samochód
Katalog części samochodowe:
  • Akcesoria do komfortu wnętrza
  • Amortyzatory / sprężyny / resory
  • Czujniki, przekaźniki, układy sterujące
  • Czyszczenie szyb
  • Części karoserii, światła, szyby
  • Elektryka
  • Filtr
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie / wentylacja
  • Oleje i płyny
  • Oświetlenie
  • Paski, łańcuchy, rolki
  • Przegub wału napędowego / wały napędowe
  • Przewody i węże
  • Silnik
  • Skrzynia biegów
  • Sprzęgło / czężci montażowe
  • Układ chłodzenia
  • Układ hamulcowy
  • Układ kierowniczy
  • Układ paliwowy
  • Układ wydechowy
  • Układ zapłonowy / żarowy
  • Uszczelki i pierścienie uszczelniające
  • Wały napędowe kardana / mechanizmy różnicowe
  • Zawieszenie, wahacze
  • Zestaw zaczepu przyczepy / pojedyncze czesci
  • Zestawy naprawcze
  • Łożyska
Top producentów części zamiennych dla Filtr oleju
Kupić VAICO Filtr oleju w niskiej cenie od Rexbo
Filtr oleju z uszczelnieniem, Oryginalna jakożż VAICO VAICO 4046001370786 sklep online

VAICO Filtr oleju z uszczelnieniem, Oryginalna jakożż VAICO
Numer artykułu: V42-0051

Recenzje o Filtr oleju 4046001370786
Recenzje (0)
  • informacja uzupełniająca: Oryginalna jakożż VAICO
  • Wysokość [mm]: 99
  • Średnica wewnętrzna [mm]: 25,6
  • Średnica wewnętrzna 2 [mm]: 19,6
  • Rodzaj filtra: Wkład filtra
  • Średnica [mm]: 65,5, 72
  • Ciężar [kg]: 0,111
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z uszczelnieniem
  • Szerokość opakowania [cm]: 8,3
  • Wysokość opakowania [cm]: 9
  • Głębokość opakowania [cm]: 14,8
  • TECDOC-Nr silnika: C3A
  • Warunki: nowy
38,00 PLN
w tym 23% VAT,
nie zawiera kosztów dostawy
Na stanie
- +
Dodaj do koszyka
Facebook
Informacje o produkcie
  • Ograniczenia producenta: BOSCH
  • Inne szczegóły
  • Producent: VAICO
  • Typ: Filtr oleju
  • EAN: 4046001370786
VAICO 4046001370786

numer 4046001370786 Filtr oleju marki VAICO odpowiedniej do innych samochodów:

Numer OEM
Numer(y) referencyjny OEM:
Producentów OE Numer
ALFA ROMEO F4TZ9N184A
BMW 11427805978
BMW 7805978
CHEVROLET 1109CN
CHEVROLET 3647177
CHEVROLET 9456203580
CITROËN 0192143
CITROËN 1001C1
CITROËN 110950
CITROËN 110975
CITROËN 110986
CITROËN 1109AL
CITROËN 1109AY
CITROËN 1109N4
CITROËN 1109T0
CITROËN 1109T1
CITROËN 1109T3
CITROËN 1109Y1
CITROËN 1109Y2
CITROËN 1109Z6
CITROËN 11427805978
CITROËN 130614
CITROËN 1359937
CITROËN 1651066G02EXP
CITROËN 1651086CA0
CITROËN 1651086Z00
CITROËN 1667695
CITROËN 25184029
CITROËN 30750247
CITROËN 3647177
CITROËN 53699656432180
CITROËN 6001073241
CITROËN 71771763
CITROËN 71772207
CITROËN 7700867454
CITROËN 7701349952
CITROËN 7910031245
CITROËN 86710013812
CITROËN 8671014012
CITROËN 93516538
CITROËN 9456183480
CITROËN 9456203480
CITROËN 9467565780
CITROËN 95580482
CITROËN 95580483
CITROËN 9558048380
CITROËN 9567205780
CITROËN 9620029980
CITROËN 9626732880
CITROËN 9637143480
Inne produkty pasujące do podanego NUMERU OEM:
Producentów Filtr oleju
BLUE PRINT ADG02149
BOSCH F 026 408 900
VAICO V24-0018
VAICO V42-0125
MANN-FILTER HU 716/2 x
MANN-FILTER W 712/47
MANN-FILTER W 712/8
MANN-FILTER W 716/1
MANN-FILTER W 840
BOSCH 0 451 103 111
BOSCH 0 451 103 261
BOSCH 0 451 103 299
BOSCH 0 451 103 300
BOSCH 0 451 103 355
BOSCH 1 457 429 238
PURFLUX LS592A
PURFLUX LS715
PURFLUX LS867B
PURFLUX LS880A
PURFLUX LS923
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1311023
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1313033
HENGST FILTER E40H D105
HENGST FILTER H90W13
HENGST FILTER H90W21
HENGST FILTER H90W23
MAGNETI MARELLI 152071758772
MAGNETI MARELLI 152071758788
MAGNETI MARELLI 152071758829
MAGNETI MARELLI 152071760810
MAGNETI MARELLI 152071760811
MAGNETI MARELLI 153071760128
MAGNETI MARELLI 153071760130
FEBI BILSTEIN 31300
FEBI BILSTEIN 32223
MAPCO 61312
MAPCO 61402
MAPCO 64401
MEYLE 214 322 0002
JAPANPARTS FO-006S
JAPANPARTS FO-189S
VAICO V24-0022
VAICO V24-0047
VAICO V24-7178
VAICO V42-0050
VAICO V42-0051
VAICO V46-0086
KRAFT 1705940
ERA Benelux SR22177
MAHLE ORIGINAL OC 100
MAHLE ORIGINAL OC 503
MAHLE ORIGINAL OC 7
MAHLE ORIGINAL OC 976
MAHLE ORIGINAL OC 99
MAHLE ORIGINAL OC 99 OF
MAHLE ORIGINAL OX 171/2D
MAHLE ORIGINAL OX 339/2D
TOPRAN 700 330
TOPRAN 720 801
TOPRAN 720 803
BLUE PRINT ADM52119
BLUE PRINT ADT32116
COOPERSFIAAM FILTERS FT4993
COOPERSFIAAM FILTERS FT5065
COOPERSFIAAM FILTERS FT5241
COOPERSFIAAM FILTERS FT5266
COOPERSFIAAM FILTERS FT5332
COOPERSFIAAM FILTERS FT5350
COOPERSFIAAM FILTERS FT5656
COOPERSFIAAM FILTERS FT5681
TRW JRP1220
VALEO 586027
VALEO 586500
VALEO 586002
VALEO 586000
JC PREMIUM B18009PR
UFI 23.133.00
UFI 23.191.00
UFI 23.293.00
UFI 23.401.00
UFI 23.439.00
UFI 25.037.00
NISSENS 90670
MAHLE ORIGINAL OC 983
KNECHT OC 7
KNECHT OC 99
KNECHT OC 99 OF
KNECHT OC 100
KNECHT OX 171/2D
KNECHT OC 503
KNECHT OX 339/2D
KNECHT OC 976
KNECHT OC 983
BOSCH 0 986 TF0 094
NIPPARTS J1311023
VEMO V22-60-0003
CHAMPION XE529/606
CHAMPION F118/606
NIPPARTS J1313030
COOPERSFIAAM FILTERS FA5670CECO
CHAMPION COF100118S
SOFIMA S 3293 R
SOFIMA S 5030 R
SOFIMA S 5037 PE
DENCKERMANN A210008
DENCKERMANN A210143
SOFIMA S 0130 R
SOFIMA S 3401 R
SOFIMA S 6900 R
NRF 31174
CHAMPION COF100529E
KAMOKA F100401
KAMOKA F100701
MISFAT L104
MISFAT Z115
MISFAT Z191
MISFAT Z198
MISFAT Z293
MISFAT Z401
MISFAT Z439
MISFAT ZM144
PURFLUX L343C
PURFLUX LS280A
PURFLUX LS296
PURFLUX LS346
FAI AutoParts OP320
STARK SKOF-0860002
STARK SKOF-0860111
FRIGAIR 0703.4004
RIDEX 7O0003
RIDEX 7O0005
MANN-FILTER W 920/25
OPTIMAL FO-00158
ASHIKA 10-00-006
MEAT & DORIA 15069
MEAT & DORIA 15314/10
LIZARTE 01.28.3160
HOFFER 15069
RIDEX 7O0013
RIDEX 7O0112
JP GROUP 1518500300
JP GROUP 1518500309
JP GROUP 4118500309
STARK SKOC-1760002
ASHIKA 10-01-189
FRIGAIR CT03.701
ALCO FILTER SP-943
ALCO FILTER MD-509
STARK SKOF-0860149
FRIGAIR 0703.4002
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.18.028
JAPKO 10006
JAPKO 10189
ELSTOCK 11-0703
MAXGEAR 14-0018
MAGNETI MARELLI 152071760814
PROFIT 1540-0804
PROFIT 1541-0171
PROFIT 1541-0182
KRAFT 1705942
AUTOMEGA 180036810
AUTOMEGA 180039210
AUTOMEGA 180043310
MAXGEAR 26-0007
MAXGEAR 26-0028
MAXGEAR 26-0792
KOLBENSCHMIDT 50013386
KOLBENSCHMIDT 50013509
KOLBENSCHMIDT 50013696
NE 5337020000
SWAG 62 93 1300
DRI 711520703
MASTER-SPORT 712/2X-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 712/8-OF-PCS-MS
MEYLE 714 322 0007
MASTER-SPORT 716/1-MG-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 716/1-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 716/2X-OF-PCS-MS
DENCKERMANN A210142
BLUE PRINT ADL142104
BSG BSG 70-140-003
FRAM CH11867ECO
FRAM CH12141ECO
FRAM CH9657CECO
CHAMPION COF100699E
CLEAN FILTER DO 289
CLEAN FILTER DO 332
CLEAN FILTER DO 884
CLEAN FILTER DO 912
CLEAN FILTER DO 930
CLEAN FILTER DO1801
CLEAN FILTER DO1837
Dr!ve+ DP1110.11.0132
MECAFILTER ELH4080
MECAFILTER ELH4104
MECAFILTER ELH4119
MECAFILTER ELH4122
MECAFILTER ELH4286
MECAFILTER ELH4326
MECAFILTER ELH4332
COOPERSFIAAM FILTERS FA6584ECO
COOPERSFIAAM FILTERS FA6794ECO
KLAXCAR FRANCE FH049z
MEAT & DORIA FKFIA157
MEAT & DORIA FKFIA158
MEAT & DORIA FKFIA159
MEAT & DORIA FKFIA160
MEAT & DORIA FKFIA194
MEAT & DORIA FKFIA195
MEAT & DORIA FKFIA196
MEAT & DORIA FKFIA197
MEAT & DORIA FKFIA200
MEAT & DORIA FKFIA201
MEAT & DORIA FKFIA211
MEAT & DORIA FKFIA212
MEAT & DORIA FKFIA213
MULLER FILTER FO305
MULLER FILTER FO523
MULLER FILTER FO525
MULLER FILTER FOP239
FAST FT38001
FAST FT38032
FAST FT38075
FAST FT38079
FAST FT38093
FAST FT55278
SogefiPro FT6526
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1313035
PURFLUX L1044
PURFLUX L1073
UNICO FILTER LI 789/47
BGA LP6702
PRASCO PE3396
FRAM PH3950
FRAM PH3985
FRAM PH4558
FRAM PH5566A
FRAM PH5752
FRAM PH5796
FRAM PH5831
FRAM PH9599
FRAM PH9727
QUINTON HAZELL QFL0003
QUINTON HAZELL QFL0064
SCT Germany SM 113
ALCO FILTER SP-918
MANN-FILTER W 7053
WIX FILTERS WL7086
WIX FILTERS WL7305
EUROREPAR E149130
EUROREPAR E149134
THERMOTEC D4P001TT
RIDEX 469O0003
KAVO PARTS DO-710
KAVO PARTS HO-611
KAVO PARTS MO-537
FILTRON OE 667/1
FILTRON OE 667/1A
SASIC 3650013
MAXGEAR 26-1228
MAXGEAR 26-1346
DJ PARTS FL1213
ZZVF ZV13K2
NTY CCL-CT-001
MAXGEAR 26-1516
FACAR 509059
DONALDSON P502076
ASHIKA 157-PE-PE04
JAPKO 157PE04
MANN-FILTER W 7058
BOSCH 0 986 4B7 023
DONALDSON P550966
KAVO PARTS MO-537A
FEBI BILSTEIN 172618
MEAT & DORIA 14049G
PURRO PUR-PO2013
STARK SKOPM-1700112
RIDEX 596O0113
PURFLUX L343D
COOPERSFIAAM FILTERS FA5670DECO
RIDEX 7O0357
Dr!ve+ DP1110.11.0140
STARK SKOF-0860365
RIDEX 7O0367
TITAN 0000185.0000007
ProfiPower 1F0010
JPN 10F0006-JPN
JPN 10F8004-JPN
FEBI BILSTEIN 178555
RIDEX PLUS 7O0013P
RIDEX PLUS 7O0367P
RIDEX PLUS 7O0357P
Zalecane odpowiedniki
Recenzje o VAICO Filtr oleju V42-0051
Dany produkt nie był jeszcze oglądany. Napisz pierwszą opinię na temat zakupu i podziel się swoim zdaniem z innymi klientami.
Zostawić opinię
5 Recenzje Filtr oleju 4046001370786
(0)
4 Recenzje Filtr oleju 4046001370786
(0)
3 Recenzje Filtr oleju 4046001370786
(0)
2 Recenzje Filtr oleju 4046001370786
(0)
1 Recenzje Filtr oleju 4046001370786
(0)